Mesaj gönder
tamam
Nanjing Ark Tech Co., Ltd. 86-025-56601542 info@cnarktech.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Nanjing Ark Tech Co., Ltd. şirket Profili

Nanjing Ark Tech Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,Şirket ticaret

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  ARK veya OEM

 • No. Çalışanları

  >100

 • Yıllık satış

  3000,000-5000,000

 • Yıl kurulan

  2018

 • İhracat p.c

  80% - 90%

 • 10000

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-025-56601542

Giriş

Ark Tech ekibi, size istikrarlı ve güvenilir DC şarj çözümleri ve hizmetleri sunmak için harika bir vizyona sahiptir. Kapsamlı elektrik ve dijital güç kaynağı deneyimi ve bilgisi ile size en profesyonel ve pratik proje uygulama rehberliğini sunuyoruz. Ürünlerimiz çeşitli uygulama senaryolarından ve laboratuvar standart testlerinden geçmiştir. Şarj istasyonu ürünlerimizi sorunsuz bir şekilde satın alabilir ve profesyonel servis desteğimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

Geçmiş

2017'de Ark Tech ekibi, küresel DC şarj cihazı ürün serisini geliştirdi ve Avrupa CCS Combo-2, Kuzey Amerika CCS combo-1 ve Japon CHAdeMo'ya uygun çok standartlı DC şarj cihazı modellerini piyasaya sürdü.

2018 yılına kadar yurt dışı şarj hizmeti operatörleri, araç kiralama ve satış hizmeti veren şirketler için güç işbirliği yapıyoruz.

2019 yılında, DC şarj cihazları için endüstrinin güvenlik gereksinimlerini karşılayan ve ürünümüzün güvenilirliğini onaylayan endüstriyel sertifikalar aldık.Aynı yıl, evsel ve ticari kullanıma uygun AC şarj cihazı ürünleri piyasaya sürüldü.Ark'ın şarj çözümü ürün serisini iyileştirin.

Önümüzdeki yıllarda, ürün hattını geliştirmeye, Kuzey Amerika DC şarj cihazı sertifikasını uygulamaya ve Kuzey Amerika pazarını genişletmeye daha fazla bağlı kalacağız.

Hizmet

Size en iyi hizmeti sunabilecek ve çok profesyonel sorularınızı yanıtlayabilecek çok profesyonel bir satış ekibimiz var, böylece bizden ürün satın almadan önce kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi, satış sonrası hizmet tüm endüstriler için en önemli şeydir. Şirketimiz, gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor.

Ekibimiz

10 yılı aşkın sektör birikimimiz ve binlerce şarj istasyonu satışımız var.